guitarism - pocket guitar 3.24 (ios)

guitarism - pocket guitar

guitarism - pocket guitar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

guitarism - pocket guitar gerçekçi seslere sahip bir gitar çalma uygulamasıdır

guitarism - pocket guitar kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leri üzerinde gitar çalma imkanı veren ve ücretsiz olarak kullanılabilen bir gitar çalma uygulamasıdır.

Eğer müzikle uğraşıyorsanız ve gitar çalıyorsanız gitarınızı her zaman yanınızda taşımanız mümkün olmamaktadır. Yolculuğa çıkarken veya arkadaş ziyaretlerinde gitarımızı yanımızda taşıyamıyor olsak da guitarism - pocket guitar gibi kullanışlı uygulamalar sayesinde her gittiğimiz yere oldukça gerçekçi bir sanal gitar ile gidebiliriz.

guitarism - pocket guitar bize iPhone veya iPad'imizi kullanarak gitar çalma olanağı sağlıyor. Uygulama sunduğu gerçekçi gitar sesleriyle öne çıkmakta ve mobil cihazlarda görebileceğiniz en gerçekçi gitar çalma deneyimini yaşatmakta.

guitarism - pocket guitar arayüzü göze oldukça hoş görünüyor. Uygulama oldukça zengin özelliklerle donatılmış. guitarism - pocket guitar ile çalabileceğimiz akorları seçebileceğimiz gibi uygulama ile çaldığımız parçaları kaydedebiliyor ve paylaşabiliyoruz. guitarism - pocket guitar bize müzik kütüphanemizdeki parçalara eşlik etme imkanı verirken akor kalıplarını kaydetmemize izin veriyor. Bu sayede parçaları çalarken bu akor kalıplarını kolayca değiştirebiliyoruz.


YORUMLAR