Gym Machine

Gym Machine
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gym Machine, kendinize egzersiz programı hazırlayabileceğiniz yararlı ve kullanışlı bir iOS spor uygulamasıdır.

Gym Machine, egzersiz ve spor yapmak isteyenler için özel olarak geliştirilen son derece kullanışlı ve yararlı iOS uygulamasıdır. Yapacağınız spor ve egzersizlerden daha iyi sonuçlar almak için kullanabileceğiniz uygulama ile kendinize özel spor programları hazırlayabilirsiniz.

Uygulama içerisinde hazır spor programları bulunmamaktadır. Bu nedenle kullanıcılar kendi özel spor programlarını hazırlamakta tamamen özgürdürler. Vücut gelişimi ve kilo vermek için kendinize özel programlar hazırlayarak dilediğiniz zaman spor yapabilirsiniz. Biliyorsunuzki herhangi bir programa dahil olmadan serbest olarak spor yapmak programlı yapmaktan daha zordur ve bazen sporu aksatmanıza ve hatta bırakmanıza neden olabilir. Uygulamayı kullanarak kendi zamanınıza ve çalışma durumuna göre en güzel programı hazırlayabilir ve bu sayede düzenli olarak spor yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Gelişiminizi görebilmek için vücut ölçülerinizi kaydetme
  • Spor programları oluşturma ve düzenleme
  • Sonuçları karşılaştırarak sizin için en ideal programı bulabilme
  • Antremanlarınız hakkında notlar alabilme
  • Daha hızlı gelişim

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz yüzlerce spor uygulaması bulunmaktadır. Fakat hem daha etkili hemde sizin için en ideal spor programını bulmanızı sağlayan Gym Machine uygulaması iOS kullanıcılar için en ideal uygulamalardan bir tanesidir. Malesef uygulama ücretlidir. Bu nedenle kullanabilmek için 1.79 TL karşılığında satınalmanız gerekmektedir.

YORUMLAR