Hair Color Studio 3.5 (ios)

Hair Color Studio

3.5
Hair Color Studio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hair Color Studio, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir güzellik uygulamasıdır.

Hair Color Studio, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir saç rengi test etme uygulamasıdır. Özellikle kadınlar için geliştirilmiş uygulama ile farklı farklı saç renklerini deneme şansına sahipsiniz.

Biliyorsunuz ki kadınlar için saçları çok önemlidir. Ucundan kestirmeye karar vermek bile bizim için uzun zaman alır. Bu yüzden rengini değiştirmek için hemen karar vermemiz çok zordur. Fakat bu uygulama ile farklı renklerin sizde nasıl duracağını görebiliyorsunuz.

Hair Color Studio ile saç renklerini deneyebilmek için öncelikle indirdikten sonra fotoğrafınızı çekiyor ve uygulamaya ekliyorsunuz. Ardından saç bölgenizi belirlemek için bazı seçimler yapıyorsunuz. Daha sonra da çeşitli renkleri deneyebiliyorsunuz.

Uygulama ile saç renklerinin ve tonlarının ne kadar yoğun olduğunu da siz belirleyebiliyorsunuz. Bu yüzden renk konusunda seçeneğin çok fazla olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca farklı saç renklerini de aynı ekran üzerinde karşılaştırabiliyorsunuz.

Bununla birlikte fotoğrafınız üzerinde farklı saç renklerini denedikten sonra bunları kaydedebiliyorsunuz. Ardından da fikrini almak istediğiniz bir arkadaşınız varsa onunla paylaşabiliyorsunuz.

Saçlarınızın rengine karar vermekte zorluk çekiyorsanız ve önceden nasıl olacağını görmek istiyorsanız çeşitli saç renklerini deneyebileceğiniz Hair Color Studio uygulamasını indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR