Halftone 2 1.3 (ios)

Halftone 2

1.3
Halftone 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Halftone 2 kullanıcılara fotoğraflarını düzenleme ve çizgi roman efektleri katarak ilgi çekici bir hale getirmelerine yardım etmek üzere tasarlanmış bir uygulama.

Halftone 2 iOS platformu için sunulan en eğlenceli ve orijinal fotoğraf düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Uygulama temel olarak fotoğraflarınıza çizgi roman efekti katmak üzere tasarlanmıştır.

Halftone 2'yi kullanarak fotoğraflarınızı karikatürize edebilir ve onlara farklı yazı tipleriyle açıklamalar ve konuşma balonları ekleyebilirsiniz. 80'den fazla profesyonel şekle sahip olan uygulamada gelişmiş perspektif açılarına yer verilmiş. Bu sayede oluşturduğunuz fotoğraflar gerçekten bir çizgi romandan alınmış gibi görünüyor.

Kullanıcılar ekleyecekleri fontların renklerine ve boyutlarına da hükmedebiliyor. Eğer uygulamada bulunmayan fontlardan eklemek isterseniz TTF ve OTF formatlarındaki fontları dışarıdan aktarabilirsiniz. Oluşturulan fotoğraflar JPG, PDF, CBZ veya video ise MP4 olarak kaydededilebiliyor.

Eğer siz de görsel açıdan etkileyici fotoğraflar yaratarak arkadaşlarınızı etkilemek istiyorsanız, Halftone 2'ye mutlaka göz atmanızı öneriyorum.