Hero of Sparta II

Hero of Sparta II
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero of Sparta II bizi antik Yunan mitolojisine götürüyor

Hero of Sparta II bizi antik Yunan mitolojisine ait öğelerle süslenmiş bir maceraya konuk eden ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerimizde oynayabileceğimiz hack and slash türünde bir aksiyon oyunudur.

Serinin ilk oyununda Argos adlı bir Sparta kahramanını yönetiyorduk ve Hades'in yer altı imparatorluğuna adım atıyorduk. Bu cehennemdeki sayısız savaştan sonra kendi topraklarına doğru yelken açan Argos nihayet ana vatanı Sparta'nın kıyılarına varıyor. Fakat hiçbir insan Hades'in krallığını herhangi bir kayıp vermeden canlı olarak terkedemez. Bu nedenle Argos'un peşini bir takım talihsiz olaylar serisi kovalıyor ve yeni bir destansı macera ufukta görünüyor.

Hero of Sparta II'de bolca aksiyon ve yaratıcılık yer almakta. Oyunda devasa düşmanlar ve yaratıklarla karşılaşırken çılgın kombolar yapabiliyor ve savaşın tadını çıkarabiliyoruz. Tamamladığımız her görev, her geçtiğimiz bölüm oyuncular için yeni bir tecrübe yaratıyor. Oyunda adım adım yeni silahlar kazanarak yeni yetekleri öğreniyoruz ve oyun gittikçe eğlenceli hale geliyor.

Oyunun kontrolleri ise aksiyonu baltalamıyor. Yüksek grafik kalitesi ile öne çıkan Hero of Sparta II bize 12 farklı bölüm, aralarında Sparta, yerin altı ve zirvelerinin olduğu 8 adet masalsı mekan ve kaliteli aydınlatma efektleri sunuyor.

Eğer hack and slash oyunlarını seviyorsanız Hero of Sparta II'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR