Hero of Sparta

Hero of Sparta
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero of Sparta, iOS kullanıcılarının oynayabileceği heyecanlı ve çekişmeli bir aksiyon oyunudur.

Hero of Sparta, sizi gizemli bir Yunan atmosferine sürükleyecek olan harika bir iOS aksiyon oyunudur. Bu maceraya çıktıktan sonra asla unutamayacaksınız. Oyun içerisinde gizemli yunan mitolojisini keşfedebilirsiniz.

Oyunda, bir kralın kontrolünü sağlayarak kendi yolunuzda ilerlemelisiniz. 3 boyutlu grafikler ile hazırlanan oyunun oynanışı oldukça heyecanlıdır. Bu nedenle muhteşem bir aksiyona hazır olmalısınız. Saatlerce heyecan içerisinde oynayabileceğiniz oyunda tempo hiç düşmüyor.

Oyunun kontrolleri oldukça rahat ve sorunsuz. Kontrol ettiğiniz kralı analog kontroller ile hareket ettirebilirsiniz. Bölümler halinde tasarlanan oyunda, 8 farklı bölüm içerisinde kendi yolunuzu çizerek bölümleri bitirmelisiniz. Binlerce düşman ile savaşacağınız oyunda seçebileceğiniz 5 farklı silah bulunuyor. ayrıca silahlarınızı güçlendirme seçenekleriniz de bulunuyor.

Aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsunuz Hero of Sparta sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Detaylı ve 3 boyutlu grafikleri ile ilginizi çekecek olan oyunu iPhone ve iPad'lerinize indirmek için satın almalısınız.