Home Design 3D 2.7.3 (ios)

Home Design 3D

Home Design 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Home Design 3D başarılı bir ev dekore etme uygulamasıdır

Home Design 3D kullanıcılara ev dekorasyonu konusunda yardımcı olan başarılı bir mobil dekorasyon uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize indirebileceğiniz bu uygulama evinizi herhangi bir kısıtlama olmadan tasarlamanıza imkan veriyor; fakat tasarımınızı kaydetmeniz uygulamanın ücretsiz versiyonunda mümkün değil. Eğer tasarımlarınızı kaydetmek isterseniz uygulamanın tam sürümünü uygulama içerisi satın alma işlemiyle satın alabilirsiniz.

Home Design 3D temel olarak hayalinizdeki evi tasarlamınıza yardımcı oluyor. Bu işi dokunmatik kontroller sayesinde parmaklarınızı kullanarak pratik bir şekilde yapabiliyorsunuz. Uygulamada 2 boyutlu olarak evinizin odalarını, duvarlarını, pencerelerini, kapılarını çizebilir, sonrasında 3 boyutlu olarak içini tasarlayabilirsiniz. Eğer evinizin mevcut dekorsayonunu değiştirmek istiyorsanız veya taşınacağınız evin dekorasyonunu önceden yapmak istiyorsanız Home Design 3D'yi kullanabilir ve önceden fikir sahibi olabilirsiniz.

Home Design 3D tasarımlarınıza 3 boyutlu önizlemeler sunarken gerçekçi bir görünüm kazandırıyor. Pusula yardımıyla evinizin cephesini belirleyebiliyorsunuz ve gece-gündüz döngüsü içerisinde veya belirleyeceğiniz bir saatte ışığın evinize nasıl vurduğunu görebiliyorsunuz.

Home Design 3D'de evinize eklediğiniz kapı, pencere, duvar gibi her elementin boyutunu değiştirebilmeniz mümkün. Uygulamanın çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymaması güzel bir nokta.

YORUMLAR