HPlayer Plus

HPlayer Plus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HPlayer Plus uygulaması, birçok video formatını destekleyen başarılı bir video oynatıcı uygulaması.

HPlayer Plus uygulamasıyla iOS cihazlarınızdan tam özellikli bir video oynatıcı uygulamasına sahip olabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda video izleme deneyiminizi zirveye taşıyacağını düşündüğüm HPlayer Plus uygulaması, izlemek istediğiniz videoları hem indirmenizi hem de kolayca izlemenizi sağlıyor. Dropbox, Google Drive, iCloud, OneDrive, Box ve pCloud gibi bulut depolama hizmetlerinde bulunan videoları indirerek anında izlemeye başlamanıza olanak sağlayan uygulamada avi, mp4, mov, mkv vb. tüm ana video formatları da destekleniyor.

Videolardan anlık görüntü almanızı kolaylaştıran bir özellik de sunan HPlayer Plus uygulamasında, bu görüntüleri kolayca paylaşabiliyorsunuz. Cihazınızda bulunan videoları izleyebileceğiniz ve dışa aktarım yapabileceğiniz HPlayer Plus uygulamasında, dizi ve film izlerken altyazıları takip edebilmeniz de mümkün. Aklınıza gelebilecek tüm altyazı formatlarını da destekleyen HPlayer Plus uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulamada desteklenen bazı video ve altyazı formatları: avi, mp4, mkv, mov, m4v, 3gp, smi, srt, sub, mpl, txt, vtt, pjs ve daha fazlası