iA Writer 2.1.2 (ios)

iA Writer

iA Writer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yazı yazma uygulamasıdır.

iA Writer, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz bir verimlilik ve yazı yazma uygulamasıdır. Fiyatı ilk bakışta yüksekmiş gibi görünse de uygulamayı kullandığınızda size sunduğu rahatlıklardan ötürü bu paraya değdiğini göreceksiniz.

Farklı ve yenilikçi bir yazı yazma deneyimi sunan uygulama, tamamen kullanıcı rahatlığı üzerine geliştirilmiş diyebilirim. Özellikle minimalist kullanımı ve yapısı ile dikkat çeken uygulamanın arayüzü de bir o kadar sade ve kullanışlı.

Uygulama üzerinde hızlıca hazırlamanız gereken ödevleri, raporları, yazıları, veya o anda aklınıza gelen ve unutmak istemediğiniz notları kolayca tutabiliyorsunuz. Ayrıca uygulama yazdığınız bütün dökümanları basit txt gibi formatlarda tutarak Dropbox ve iCloud üzerine atıyor, böylece istediğiniz yerden erişebiliyorsunuz.

iA Writer'ın sunduğu en büyük özellik karmaşık düzenleme seçeneklerine sahip olmaması. Renklerle, fontlarla uğraşmak yerine tamamen yazacağınız yazıya konsantre olabiliyor ve bütün dikkatinizi yazınıza verebiliyorsunuz.

Bütün bunlarla birlikte uygulamanın odaklama modu o an yazdığınız cümleye odaklanmanızı sağlarken Markdown özelliği  dökümanlarınızı, elinizi klavyeden çekmeden düzenleme şansını size tanıyor.

Sık sık yazı yazan bir insansanız ve bu konudaki verimliliğinizi artırmak istiyorsanız iA Writer tam aradığınız uygulama olabilir.