Idea Sketch 7.3 (ios)

Idea Sketch

7.3
Idea Sketch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Idea Sketch sayesinde aklınıza gelen fikirleri kolayca not alabilir ve farklı platformlarda paylaşabilirsiniz.

Idea Sketch yeni fikirler üreten ve bu fikirlerini aktif bir şekilde not almak isteyen kullanıcıları hedef alan bir uygulamadır. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde ücretsiz olarak kullanabilecğeiniz bu uygulama sayesinde fikirlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde not edebilirsiniz.

Uygulamanın en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi de son derece hızlı kullanılabilen bir yapıya sahip olması. Bu sayede aklınıza gelen bir fikri onu unutmadan Idea Sketch’e not alabilirsiniz. Idea Sketch’e not alacağınız zaman herhangi bir web sayfasından metin kopyalayabilir, doküman ekleyebilir ve e-postalarınızda yer alan metinleri kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Bu tarz bir uygulamada görmeyi umduğumuz gibi Idea Sketch’te Dropbox, SkyDrive ve Box gibi bulut depolama servisleri sunulmakta. Oluşturduğunuz içerikleri bu servislerde toplayabilir ve internet bağlantınızın olduğu zamanlarda erişim sağlayabilirsiniz.

Sade görünen bir arayüze sahip olan Idea Sketch’te her fonksiyon anlaşılır bir şekilde dağıtılmış. Kullanırken herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR