Image Blender 2.4.3 (ios)

Image Blender

Image Blender
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Image Blender uygulaması ile iki farklı fotoğrafı aynı karede birleştirebiliyoruz.

Image Blender, fotoğraf çekmekten keyif alan ve ortaya özgün çalışmalar çıkartmak isteyen kullanıcıların mutlaka değerlendirmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Bu uygulama sayesinde farklı fotoğrafları bir araya getirebiliyoruz.

Bir nebze yüksek sayılabilecek fiyat etiketine rağmen kullanım detayları ve tatmin edici sonuçları ile Image Blender, şayet fotoğraf çekmeye merakınız varsa, kısa sürede favorileriniz arasına girecektir.

Image Blender'ın kullanımı birkaç basit adımdan oluşuyor. Öncelikle ana fotoğrafı seçiyoruz ve üzerine koymak istediğimiz fotoğrafı maskeliyoruz. Maskelediğimiz kısmı ana fotoğrafın üzerine yerleştirdikten sonra ışık ve renk ayarlarını da gerçekleştirerek işlemleri bitiriyoruz.

Uygulamada çok sayıda filtre ve renk ayar seçeneği bulunuyor. Bunları görselin montaj olduğu anlaşılmasın diye ustalıkla kullanmamız gerekiyor.

Farklı fotoğrafları bir araya getirmek, hoşnut olmadığınız objeleri silmek ve çok daha etkileyici fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız Image Blender'a mutlaka göz atmalısınız.