Impossible Breakfast Simulator 1.8 (ios)

Impossible Breakfast Simulator

1.8
Impossible Breakfast Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Impossible Breakfast Simulator, sizden adeta dalga geçer gibi imkansız bir kahvaltıyı yapmanızı istiyor.

Oynarken insanı sinir eden oyunlar arasında yer almayı başarıyla hak eden Impossible Breakfast Simulator, sizden imkansız bir kahvaltı yapmanızı istiyor. iOS işletim sistemine sahip cihazlarınızdan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun bir süre sonra telefonunuzu kırmanıza yol açabilir. Çünkü olması gerekenden daha fazla sinir bozucu.

Impossible Breakfast Simulator'un asıl amacı içerisinde bulunan 4 farklı oyunu oynatarak size kahvaltı yaptırmak. Oyun içine oyun ekleyen geliştiriciler, en zor beceri oyunlarını seçtikleri gibi bir yandan da rekor kırmanızı istiyor. Impossible Breakfast Simulator'ın içerisinde bir zamanların efsane oyunu Flappy Bird'de bulunuyor. Milyonlarca insan Flappy Bird'ü tek başına oynayamazken, bu oyunda Flappy Bird oynarken bir yandan da yemek yemeniz isteniyor. Oynamasını bir yana bırakın düşünmesi bile insanı oldukça sinir ediyor.

Eğer kendinize güveniyorsanız ve ben hem Flappy Bird oynar hem de kahvaltı yaparım diyorsanız sizi Impossible Breakfast Simulator ile baş başa bırakalım.

YORUMLAR