İmsakiye 2013

İmsakiye 2013
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İmsakiye 2013 ile Diyanet İşleri'nden alınan saatler ile iftar saatlerini takip edebilirsiniz.

Eğer iPhone veya iPad sahibiyseniz İmsakiye 2013 size Ramazan imsakiyesi ve oruç konusunda oldukça yardımcı olacak bir uygulamadır.

Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan alınan 2013 yılına ait en doğru Ramazan iftar ve imsak vakitlerini görüntüleyebildiğiniz ücretsiz bir uygulama olan İmsakiye 2013 barındırdığı ek özelliklerle de kullanışlılığını arttırmaktadır.

Seçeceğiniz ile göre iftar saatlerini listeleyebilen uygulama öğle, ikindi ve yatsı vakitlerini de takip etmenize imkan tanımaktadır. İmsakiye 2013 iftara kalan süreyi özel sayacı ile takip edebilmenizi sağlar. Bu yolla vaktinizi daha sağlıklı bir şekilde ayarlayarak iftarı kaçırmanızı engelleyebilirsiniz.

İmsakiye 2013 doğru iftar ve imsak vakitlerinin yanında sade arayüzü, kullanım kolaylığı ve pratikliği ile kullanııcların beğenisini kazanmaktadır. Ramazan boyunca en güvenilir yardımcınız olacak uygulama iftar ve imsak vakitlerinden önce veya tam vaktinde alarm kurmanıza da imkan tanımaktadır. Böylece sahura kalkarken ya da iftar öncesi otomatik uyarı sisteminden yararlanabilirsiniz.

İmsakiye 2013 en başarılı iOS imsakiye uygulamalarındandır.

YORUMLAR