InFrame Foto

InFrame Foto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InFrame Foto ile fotoğraflarınıza stil kazandırabilirsiniz

InFrame Foto kullanıcılara fotoğraf filtreleme ve fotoğraflara çerçeve ekleme konusunda yardımcı olan bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan InFrame Foto sayesinde kameranız ile çektiğiniz fotoğraflara çok daha şık ve çok daha hoş bir görünüm kazandırabilmektesiniz. Uygulama bu iş için çok sayıda fotoğraf filtresini bir arada sunuyor. Bu filtreler sayesinde fotoğraflarınıza nostaljik görünümler kazandırabileceğiniz gibi fotoğraflarınızı renk derinliği açısından zenginleştirebiliyorsunuz.

InFrame Foto'nun en güzel özelliği fotoğraflarınız için çok sayıda fotoğraf çerçevesi seçeneği sunması. Uygulama içerisinde yer alan çerçevler ile hazırlayacağınız fotoğraflar fotoğraf filtreleri ile birleşince ortaya güzel sonuçlar çıkmakta. InFrame Foto'da yer alan fotoğraf çerçevelerini kişiselleştirebilmenize de imkan tanınmış. Dilerseniz standart kare fotoğraf çerçeveleri kullanabilir, dilerseniz çerçevelerin kenarlarını yuvarlatabilirsiniz.

InFrame Foto çerçeve içerisine yerleştireceğiniz fotoğrafları yakınlaştırmanıza da imkan tanımakta. InFrame Foto ile fotoğraflarınızın kontrast ve parlaklık gibi temel renk ayarlarını değiştirmeniz de mümkün.

YORUMLAR