Insta Full Size

Insta Full Size
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Insta Full Size iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf filtreleme uygulamasıdır.

Insta Full Size hem iPad hem de iPhone cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir fotoğraf filtreleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama özellikle Instagram kullanıcılarına hitap ediyor. Instagram’da aradığınız türden filtreler yoksa veya daha fazla çeşit arıyorsanız Insta Full Size’a göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Uygulamada tam tamına 30 renk ve tema seçeneği bulunuyor. Hem yatay hem de dikey fotoğraf desteği sunan uygulamayı kullanabilmek için daha önce çektiğiniz fotoğraflardan bir tanesini seçmeniz gerekiyor. Bu aşamadan sonra sunulan filtrelerden bir tanesini seçip uygulayabilirsiniz.

Insta Full Size’ın en önemli özelliği çok fazla teknik bilgiye sahip olmadan da kullanılabiliyor olması. Bazı düzenleme uygulamaları komplike yapıları yüzünden kullanıcıların işini zorlaştırabiliyor. Fakat Insta Full Size son derece kolay kullanım özelliklerine sahip. Filtreler ekranın altından seçilebiliyor ve tek tıklamayla uygulanabiliyor.

Elbette Facebook, Instagram ve Twitter desteği de es geçilmemiş. Fotoğraflarınızı oluşturduktan sonra farklı sosyal medya kanallarında paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR