InstaVid

InstaVid
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

InstaVid, hem fotoğraf hem de video desteği bulunan ücretsiz bir iOS kolaj uygulamasıdır.

InstaVid, özellikle video kolajlama ve Instagram üzerine odaklanılarak geliştirilmiş ücretsiz bir video düzenleme uygulamasıdır. Uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz binlerce kolaj uygulaması olmasına rağmen, bu uygulamalar arasında çok sayıda olanlar videolar ile kolaj hazırlama imkanı sunuyor. InstaVid, bu uygulamalardan bir tanesi olarak Instagram kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Çektiğiniz videoları kullanarak kolajlar oluşturmak istiyorsanız, InstaVid kullanabileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Ayrıca uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızdan oluşan harika kolajlar da oluşturabilirsiniz. Herhangi ek bir uygulamaya ihtiyaç duymadan fotoğraflarınız ve videolarınız ile muhteşem kolajlar hazırlayabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise, içerisinde hazır olarak gelen şablonlar. Bu şablonlar arasından hoşunuza gidenleri seçerek hızlı ve kolayca mükemmel kolajlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız kolajların renklerini düzenleyerek daha güzel görünmelerini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında, InstaVid uygulaması kullanıcılara hazırladıkları kolajların arka planlarına müzik eklemelerine de olanak sağlamaktadır.

Özellikler:

  • En sevdiğiniz fotoğraf ve videolar ile kolaj hazırlama
  • Kolajların arka planlarına favori müziklerinizi ekleme
  • Kullanabileceğiniz farklı çerçeveler, şablonlar ve renkler
  • Hazırladığınız kolajları Instagram üzerinde anında paylaşabilme

Sizde fotoğraf ve videolar çekmeyi seviyorsanız Instavid uygulaması ile çektiğiniz fotoğraf ve resimleri kullanarak birbirinden güzel kolajlar oluşturabilir ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. InstaVid uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR