İstanbul Bilişim 1.0 (ios)

İstanbul Bilişim

1.0
İstanbul Bilişim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onlarca kategoride yüzlerce ürüne anında ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

İstanbulbilisim.com.tr’nin resmi iOS uygulamasıyla site üzerinde satılan ürünler hakkında bilgi alabilir, çeşitli içeriklerle bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmanın internet mağazasında satmış olduğu ürünleri, akıllı telefonlara getirerek daha kolay alışveriş imkanı sunan İstanbul Bilişim uygulaması, metro tarzı arayüzüyle ilgi çekici görünüyor. Uygulama üzerinden Ürün Arama, Ürün Grupları, Kampanyalar, Forum, Haber, Blog ve Çağrı Merkezi gibi bölümlere anında ulaşabiliyorsunuz. Bilgi almak istediğiniz bir ürün varsa Ürün Ara kısmından sorgulayabiliyor, belirli bir kategoriye ait ürünleri incelemek için de Ürün Grupları kısmını kullanabilirsiniz.

Zaman zaman sunulan kampanyalardan da haberdar olmanızı sağlayan İstanbul Bilişim uygulaması, satın almak istediğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara almanızda yardımcı oluyor diyebilirim. Bunun dışında güncel haberlere ve rehber niteliğindeki blog yazılarına da uygulama üzerinden ulaşabilmeniz mümkün. Online alışverişi daha kolay hale getiren İstanbul Bilişim uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

YORUMLAR