İstanbul Polis

İstanbul Polis
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İstanbul Polis, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün resmi uygulamasıdır.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından sunulan İstanbul Polis uygulaması, polis merkezlerine kolaylıkla ulaşabilmeniz, ihbar gönderebilmeniz, haber ve duyuruları takip edebilmeniz, çekilen ve trafikten men edilen araçlar için sorgulama yapabileceğiniz oldukça kapsamlı ve yararlı bir mobil uygulama.

İstanbul Polis, resmi uygulama özelliğini taşıyor ve hem iPhone hem de iPad’lerden kullanılabiliyor. Yakınınızdaki polis merkezlerinin yanı sıra ilçe ve şube müdürlüklerini listeleyebilen uygulama yol tarifinde bulunarak ilgili polis merkezine daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Bunun yanı sıra istediğiniz polis merkezinin telefonunu öğrenebiliyor ve tek dokunuşla arayabiliyorsunuz. Uygulama ile ihbar göndermeniz, ihbarınıza fotoğraf ve video eklemeniz de mümkün. Üstelik ihbarınızı gönderirken konum bilgileriniz polis ile paylaşıldığından yerinizi tarif etmekle zaman kaybetmemiş oluyorsunuz.

Trafikten çıkarılan ve çekilen araçları sorgulama ve yerini kolaylıkla öğrenme imkanı da tanıyan uygulama ile İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan haber, duyuru ve videoları da takip edebilirsiniz. Bu özellik te yol tarifi gibi aktif bir internet bağlantısı gerektirir.

YORUMLAR