Jenny's Balloon

Jenny's Balloon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jenny's Balloon orman canavarlarından kaçtığınız bir beceri oyunudur

Jenny's Balloon eğer özel bir maceraya atılmak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil beceri oyunu

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jenny's Balloon'da ilginç ve orjinal bir hikaye mevcut. Oyunumuzun ana kahramanı olan Jenny bir gün sevimli minik dostu Toto ile yürüyüşe çıkar. Bu yürüşlerinde ormanı ziyaret eden iki kafadar gizemli balonlara rastlarlar. Meraklı ve heyecanlı Toto bu balonlardan birini yakalayarak gökyüzüne doğru yükselmeye başlar ve görüş alanından çıkar. Jenny'e de artık başka bir balona tutunarak Toto'nun peşine düşme ve onu kurtarma görevi düşer. Biz de Jenny'e bu macerasında yardımcı oluyoruz ve oyuna dahil oluyoruz.

Jenny's Balloon'da Jenny sürekli yükselirken yapmamız gereken onu yönlendirmek ve engellerden kaçmasını sağlamak. iOS cihazımızın hareket sensörünü kullanarak Jenny'i sağa veya sola yönlendiriyoruz. Yukarı yükselirken karşımıza orman canavarları çıkıyor ve onlara çarparsak balonlarımızı patlatıyorlar. Ayrıca yükseldikçe Jenny'nmin görünümü de değişiyor. En yükseğe çıktığımızda ise Toto'yu bulabiliyoruz.

Jenny's Balloon kendine haz bir görsel stile sahip. Güzel bir hikayeyi eğlenceli bir oynanışla birleştiren Jenny's Balloon başarılı bir mobil oyun olarak nitelendirilebilir.