Journey Below

Journey Below
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Journey Below mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Journey Below ilginç oyun yapısıyla ve bize eskiden oynadığımız klasik platform oyunlarını hatırlatan görünümüyle dikkat çeken bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Journey Below'da yaşadığı krallığı kurtarmaya çalışan bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Şeytani bir canavar bu krallığa saldırıyor ve hizmetkarlarıyla birlikte krallık topraklarında terör estiriyor. Bize de bu canavarı ve ordularını yok etmek düşüyor.

Journey Below'un oyun yapısı klasik bir platform oyunuyla bir sonsuz koşu oyununun karşımı olarak düşünülebilir. Oyunda kahramanımız otomatik olarak koşmakta. Bu esnada kahramanımızın karşısına çıkan engelleri aşabilmesi için doğru zamanda zıplamasını sağlıyoruz. Ekranın sol tarafına dokunduğumuzda kahramanımız zıplamakta; bunun yanında düşmanlarımızla da savaşıyoruz. Ekranın sağ tarafına dokunduğumuzda ise kahramanımız saldırıyor.

Journey Below'da kahramanımız sürekli koşarken duvarlara çarptığında ter yönde ilerlemeye başlıyor. Oyunda yer alan bölümler ise rastgele olarak yaratılıyor; yani aynı bölümü 2. defa oynayamıyoruz. Bölüm sonu canavarları, retro tarzda hoş graifkler ve ses efektleri Journey Below'da oyuncuları beklemekte.