Jungle Island Defence

Jungle Island Defence
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Island Defence, iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilmiş bir strateji oyunu.

Jungle Island Defence, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz hem keyifli hem de bir o kadar zorlu bir strateji savunma oyunu olarak öne çıkıyor. Epik savaşlara katıldığımız bu oyunda, dur durak bilmeden saldıran, acımasız düşmanlara karşı savunma gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda komutamıza verilen askerleri verimli bir şekilde kullanarak düşman birimlerini alt etmemiz gerekiyor. Söz konusu askeri birimler arasında piyadeler, keskin nişancılar, ağır silahlı birimler ve roketatarlar bulunuyor. Savaştıkça güçlendirebileceğimiz bu birimlerle 20'yi aşkın düşmana karşı koymamız gerekiyor.

Jungle Island Defence'de yer verilen grafikler bu tarz bir oyundan olan beklentiyi sonuna kadar karşılıyor. Gerçekçilik yönü çok ağır basma da bölüm ve birim tasarımları gayet kaliteli görünüyor.

Oyunda tam tamına 24 farklı bölüm bulunuyor ve bu bölümler orman, dağlık alan ve çöller gibi farklı mekanlarda geçiyor.

Kule savunma oyunlarından keyif alıyorsanız ve bu kategoride deneyebileceğiniz yeni bir oyun arayışındaysanız Jungle Island Defence'e göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR