Kanvas

Kanvas
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kanvas kullanıcıların videolarını ve fotoğraflarını farklı çalışmalarda kullanabilmelerine imkan sağlayan bir uygulama.

Kanvas, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama fotoğraf ve video çekmekten hoşlanan fakat çalışmalarını oldukları gibi saklamak yerine onlara görsel eklemeler yaparak daha da ilgi çekici kılmak isteyenlere hitap ediyor.

Kanvas'ta kullanıcılara 6 farklı düzenleme modu sunuluyor. Bu modları kullanarak GIF'ler, ağır ve hızlı çekim videolar, animasyonlar ve son olarak da slayt gösterileri hazırlayabiliyoruz. Bunların her biri farklı bir modun yardımıyla gerçekleştiriliyor. Bu noktada sizlere güzel bir haberimiz var. Kanvas'ta sunulan ayarlamaların hiçbiri teknik bilgi birikimi gerektirmiyor. Dolayısıyla ilk kez bu tarz bir uygulama kullanacak olsanız dahi zorlanacağınızı düşünmüyoruz.

Uygulamada geniş çaplı bir kişiselleştirme yelpazesi sunulmuş. Birbirinden göz alıcı renkler, farklı font seçenekleri, arkaplan ayarlamaları, çekim modları ve sosyal medya seçenekleri ile Kanva, tam teşekküllü bir fotoğraf ve video düzenleme uygulaması haline gelmiş.

Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz görselleri Facebook, Twitter, Instagram gibi farklı sosyal medya kanalları üzerinden paylaşabiliyoruz. Eminiz ki takipçileriniz Kanvas ile oluşturmuş olduğunuz videoları ve fotoğrafları çok sevecek!

YORUMLAR