Killer Wink

Killer Wink
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Killer Wink reflekslerinizi ve dikkatinizi ölçen bir beceri oyunudur

Killer Wink oyuncuların reflekslerini test eden ve heyecan dolu bir oynanış sunan bir mobil beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dedektiflik oyunu olan Killer Wink'te masum insanları katleden acımasız mafya üyelerinin peşine düşüyoruz. Oyundaki temel amacımız mafya üyelerini masum insanları öldürmeden önce tespit etmek ve sivilleri kurtarmak. Bu iş için dikkatimizi toplamamız ve hızlı bir şekilde mafya üyelerinin yerini belirlememiz gerekiyor. Yoksa mafya üyeleri bir sivili öldürüyor ve oyun sonlanıyor. Bu şekilde mafya üyelerini bulup durdurdukça bölümleri geçiyoruz ve en yüksek puanı yakalamak için mücadele ediyoruz.

Killer Wink oynanışı tamamen dikkatinizi yoğunlaştırma üzerine kurulu. Oyunda ekranda aynı anda birçok farklı yüz bulunmakta. Bu yüzler arasından şüpheli olanlarını ayıklıyoruz ve mafya üyesi olduklarını ortaya çıkarıyoruz. Bu işi gerçekleştirmek için ise gözlerimizi dahi kırpmamamız gerekiyor. Bizim küçük bir ipucunu kaçırmamız masum bir insanın ölümü anlamına gelebiliyor.

Killer Wink kağıt kalem üzerine çizilen çöp adam figürlerinden oluşan kahramanlara sahip olan bir oyun. Eğer algı yeteneklerinize güveniyorsanız Killer Wink hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR