King of Opera 1.14 (ios)

King of Opera

King of Opera
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Opera oldukça ilginç olan ve bir o kadar da eğlenceli bir mobil oyundur.

King of Opera sıradışı bir yapıya sahip olan, yaratıcı ve bir o kadar da yüksek eğlence sunan bir mobil beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan King of Opera'da bir Opera'da sahne alan bir tenoru kontrol ederek operanın kralının kim olduğunu göstermeye çalışmaktayız. Oyunda temel amacımız diğer tenorları sahneden aşağı fırlatarak sahnede ayakta kalan ve şarkı söyleyebilen tek tenor olmaktır. Bu iş basit görünse de oldukça yüksek dikkat gerektirmektedir ve bolca eğlence sunmaktadır.

King of Opera'nın en güzel yönü oyunu aynı iOS cihaz üzerinde 3 arkadaşımızla birlikte oynayabilmemize imkan tanımasıdır. Bu sayede gerçek zamanlı olarak arkadaşlarımızla mücadele edebiliyoruz ve rekabeti en üst noktada yaşayarak oyunu heyecan dolu bir şekilde oynayabiliyoruz. King of Opera oyunculara 5 farklı oyun modu sunmakta. Oyun yediden yetmişe her yaştan oyuncuya hitap etmekte.

Eğer iOS cihazınızda oynayabileceğiniz ve boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak bir oyun arıyorsanız King of Opera'yı tavsiye edebiliriz.