Kocaeli Yürüyüş Parkurları 1.1 (ios)

Kocaeli Yürüyüş Parkurları

1.1
Kocaeli Yürüyüş Parkurları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasını kullanarak yürüyüş ve bisiklet yollarını görebilir ve yol tarifi alabilirsiniz.

Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasını kullanarak iOS cihazlarınızdan Kocaeli’deki doğal ve kültürel rotaları inceleyebilirsiniz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından yayınlanan Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulaması, doğal ortamda bulunmayı seven kullanıcıların ilgi göstereceği türden. Tematik parkurlar, günübirlik yürüyüş parkurları, kanyon geçişleri ve dağ bisikleti parkurları şeklinde sıralanan rotaları bulabileceğiniz uygulamada, ziyaret etmek istediğiniz parkurların detaylarını da inceleyebiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan parkurların fotoğrafları, en uygun ziyaret mevsimleri, içme suyu imkanları ve parkur yapısı ve uzunluğu gibi detaylı bilgilere yer verilen uygulamada, Artırılmış Gerçeklik teknolojisinden faydalanarak parkurları görüntüleyebiliyorsunuz. Uygulamada yer alan AR’la Parkurları Görüntüle seçeneğine tıkladıktan sonra iPhone ve iPad cihazlarınızın kamerasını ufuk çizgisinde sağ ve sol yönlere doğru hareket ettirerek parkurları görüntüleyebilmeniz mümkün hale getirilmiş. Eğer siz de bu tür aktivitelerden hoşlanıyorsanız, Kocaeli Yürüyüş Parkurları uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR