Kodak Moments 1.2 (ios)

Kodak Moments

1.2
Kodak Moments
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kodak Moments uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdaki fotoğraflarınızı bastırabilirsiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda yer alan fotoğraflarınızdan baskı almak istiyorsanız, Kodak Moments uygulamasıyla bu işi çok kolay hale getirebilirsiniz.

Cihazınızda yer alan fotoğrafları ya da o anda çekmiş olduğunuz fotoğrafları zahmetsizce bastırmanıza imkan sağlayan Kodak Moments uygulaması ile baskılarınızı ister mağazadan isterseniz de kapınıza teslim şeklinde alabiliyorsunuz. Kodak mağazalarında yer alan kiosklara uygulama üzerinden bağlanarak, anında baskı alabilmenize yardımcı olan uygulama ile isterseniz oturduğunuz yerden sipariş de verebilir ve baskıların kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook, Instagram, Flicker ve Dropbox hesaplarınızda bulunan fotoğraflara erişerek bu fotoğraflardan da sipariş verebilmenize olanak sağlayan Kodak Moments uygulaması, bu anlamda oldukça avantajlı görünüyor diyebilirim. Çeşitli fotoğraf düzenleme araçlarını da barındıran uygulama, baskı öncesinde fotoğraflarınızı özelleştirmenizde yardımcı da oluyor. Siz de fotoğraflarınızın baskılarını zahmetsizce almak istiyorsanız, uygulamayı iOS cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR