Kolaymama 1.6.0 (ios)

Kolaymama

Kolaymama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kolaymama uygulaması evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünü iOS cihazlarınızdan sizlere sunuyor.

Kolaymama uygulaması evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duyabilecekleri her türlü ürünü iOS işletim sistemli cihazlarınızdan sizlere sunuyor.

Kedi, köpek, kuş, akvaryum canlıları ve sürüngenler gibi kategorilerde sunulan binlerce ürüne ulaşabileceğiniz Kolaymama uygulaması mama, aksesuar, ilaç, kıyafet, bakım ürünleri ve vitaminler gibi birçok ürün seçeneği sunuyor. Evcil hayvanınız için en kaliteli ürünleri oldukça uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz Kolaymama uygulaması, yeni çıkan ürünler ve çok satan ürünler kategorilerini de fikir edinmeniz açısından sizlere sunuyor.

Aradığınız ürünleri daha kolay bulabilmeniz açısından çeşitli filtreleme seçenekleri de kullanabileceğiniz Kolaymama uygulamasında, ürünleri sepetinize ekledikten sonra Satın Al butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Eğer siz de evcil hayvanınız için en kaliteli ürünleri hiçbir zahmete girmeden hızlı ve kolay bir şekilde satın almak istiyorsanız, Kolaymama uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR