Kung Fu Master - The 18 Bronzemen

Kung Fu Master - The 18 Bronzemen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Master güzel grafikler ve eğlenceli bir oynanış sunan bir mobil dövüş oyunudur

Kung Fu Master - The 18 Bronzemen bize bir Kung Fu ustası olabilme ve rakiplerimizle karşılaşarak yeteneklerimizi kanıtlayabilme imkanı veren oldukça eğlenceli bir mobil dövüş oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Kung Fu Master - The 18 Bronzemen'da genç bir kahramanın Kung Fu ustası olma hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız bir Kung Fu ustası olabilmek için bir Shaolin tapınağına katılır ve senelerce süren ağır eğitimden sonra sadece 18 öğrencinin katıldığı sınavı geçerek bir Kung Fu ustası olur. Kung Fu ustaları yetenekleri veya şöhretleriyle öne çıkmaktan ziyade, inançları, kararlılıkları ve mücadeleci kişilikleriyle tanınmaktadırlar. Kung Fu Master - The 18 Bronzemen de bize bir Kung Fu ustasının yerine geçme imkanı veriyor.

Kung Fu Master - The 18 Bronzemen'da kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ederek ekranda yapacağımız dokunmatik hareketlerle rakiplerimizle dövüşmekteyiz. Kontroller kolay bir şekilde tasarlanmış ve kombo sistemi oyuna akıcılık kazandırıyor.

Kung Fu Master - The 18 Bronzemen anime tarzından oldukça hoş ve kaliteli grafiklere sahip. Ayrıca oyunun hikayesi çizgi roman tarzındaki ara sahnelerle aktarılıyor.

Kung Fu Master - The 18 Bronzemen'de 2 farklı oyun moduna yer verilmekte.

YORUMLAR