Kung Fu Monk

Kung Fu Monk
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Monk aksiyon dolu bir mobil dövüş oyunudur

Kung Fu Monk oldukça keyifli bir oynanışa sahip olan side scroller türünde ilerlemeli bir mobil dövüş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bu eğlenceli dövüş oyununda dövüş sanatlarına saygıyla yaklaşan ve ruhundaki dengeyi yakalayarak dünyanın en usta dövüşçüsü olmaya çalışan bir rahibi kontrol ediyoruz. Kahramanımız kung fu yeteneklerini sınamak için kötü kalpli düşmanlarıyla savaşıyor. Biz de ona bu macerasında eşlik ediyoruz ve eğlenceye ortak oluyoruz.

Kung Fu Monk'da kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlerken sağından ve solundan yaklaşan düşmanlarını pataklamaya ve hayatta kalmaya çalışıyoruz. Bu iş için yumruklarımızı ve tekmelerimizi seri bir şekilde kullanabilmemiz mümkün. Ayrıca alevli aduketlerimizi kullanmayı da ihmal etmiyoruz. Oyn boyunca karşımıza askerler gibi sıradan düşmanların yanısıra canavarlar ve hatta zombiler bile çıkıyor. Ayrıca kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla heyecanlı savaşlar yapıyoruz. Oyun içerisinde birinci şahıs bakış açısına geçerek düşmanlarımızı ninja yıldızı yağmuruna tuttuğumuz çeşitli mini oyunlar da yer almakta.

Kung Fu Monk'un göze hoş görünen kendine has bir grafik yapısı mevcut. Bolca aksiyon sahnesini hızlı bir oynanışla birleştiren Kung Fu Monk vakit öldürmek için güzel bir seçim olacaktır.

YORUMLAR