Lango Messaging

Lango Messaging
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lango Messaging iPhone ve iPad uygulamasını kullanarak tüm dostlarınızla ikonlar sayesinde daha verimli bir şekilde iletişim kurabilirsiniz.

Lango Messaging uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması ve özellikle sahip olduğu kaliteli ikonlar, arkaplanlar ve internet meme'i hazırlama olanaklarıyla öne çıkıyor diyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan uygulama aynı zamanda çok kolay bir kullanıma sahip ve en hızlı şekilde mesaj gönderebilmenizi sağlıyor.

Hem Lango kullanıcısı arkadaşlarınıza hem de kullanmayanlara mesaj gönderebilmeniz sayesinde tüm mesajlaşma ihtiyaçlarınız için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Göndereceğiniz mesajın içeriğini analiz eden ve mesajınızın yanına ikonlar iliştirmenizi öneren Lango Messaging, böylece ifade etmek istediklerinizi çok daha kolay yoldan ifade edebilmenize imkan tanıyor.

Mesaj göndermenin yanında ikonlar ve resimlerden oluşan "meme"ler yaratabilmek için de kullanabileceğiniz uygulama, daha sonra bunları Facebook ve Twitter hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz gerekli butonları da sunuyor.

Birebir mesajlaşmaların yanında grup sohbetler de oluşturabileceğiniz uygulama, böylece tüm arkadaşlarınızla aynı anda bağlantıda kalmanıza imkan tanıyor. Grup adını değiştirme, yeni üyeler ekleme ya da varolan üyeleri çıkarma gibi yönetici işlemleri de tabii ki Lango Messaging'de mevcut.

Herhangi bir kullanıcı adı ya da şifre gerektirmeyen uygulama, direkt olarak telefon numarası ile çalışıyor ve ilk açılış süresini oldukça kısa tutuyor. Önerebileceğim alternatif mobil mesajlaşma uygulamalarından birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR