Last Lie

Last Lie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Lie, iOS cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

Last Lie, akisyon oyunları oynamaktan keyif alan iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak sahip olabilecekleri bir yapım.

Third Person Shooter, yani genel olarak TPS olarak anılan oyun kategorisinde boy gösteren Last Lie'da yok olmak üzere olan dünyayı kurtarmaya çalışan gözüpek bir karakterin kontrolünü üstleniyoruz.

Oyunun konusuna göre dünya, insanların beynine bir çip yerleştirerek onları kontrol etmek isteyen art niyetli kişilerin tehdidi altındadır. İnsanlığın ve dünyanın güvenliğini sağlamak adına silahlarını kuşanan karakterimiz vakit kaybetmeden kötü adamlara karşı mücadelesini başlatıyor.

Oyunda pek çok görev mevcut ve bu görevlerin her biri kendisine has dinamiklere sahip. Bazılarında düşman hatlarına sızmaya, bazılarında ise keskin nişancı tüfeğimizle düşman birimlerini yok etmeye çalışıyoruz.

Last Lie'ın grafikleri ücretsiz olarak sunulan bir mobil oyun için fazlasıyla iyi. Konsol kalitesine yaklaşan grafiklerdeki kalite, ses efektlerinde de devam ediyor. Elbette kontroller de oynanışa epey olumlu katkıda bulunuyor. Bu üç disiplinde de sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyor ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Last Lie size göre.