League of Evil 2

League of Evil 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Evil 2, kaliteli ve ücretsiz bir platform oyunu.

League of Evil 2, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz aksiyon odaklı bir platform oyunu olarak öne çıkıyor. En iyi platform oyunları arasında gösterilen League of Evil 2'yi tamamen ücretsiz olarak indirebilme şansına sahibiz.

Hemen hemen tüm iPhone ve iPad modelleriyle uyum içerisinde çalışan bu oyunda dünyayı kıyamete sürüklemeye hazırlanan kötü karakterli bilim adamına engel olmaya çalışıyoruz. Ünlü bir gizli ajan olarak çıktığımız görevlerde 100'den fazla zorlu bölümde mücadele etmek durumundayız.

Ekranda konumlandırılan butonları kullanarak karakterimizi yönlendirebiliyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi soldaki butonlar karaktere yön vermek için, sağdakiler ise karakterin zıplama ve aksiyon gerçekleştirmesi için tasarlanmış.

League of Evil 2'deki grafikler ve animasyonlar şaşırtıcı derece yumuşak ve akıcılar. Son derece kaliteli bir izlenim oluşturmayı başaran bu grafik konsepti oyunun kalite düzeyini artırıyor.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen League of Evil 2, kaliteli bir platform oyunu arayanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR