Lets Camera

Lets Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lets Camera, tatil fotoğraflarını kişileriniz arasında senkroize eden bir iPhone uygulaması.

Lets Camera, iOS platformuna eşi benzerine pek rastlamadığımız bir fotoğraf paylaşım uygulaması. Grupça tatile çıkan kişilerin gün içerisinde çektikleri fotoğrafları kendi aralarında paylaşmalarına yardımcı olan uygulama ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ancak sadece iPhone’larda kullanılabiliyor.

Arkadaşlarınızla çıktığınız tatilde onlarca çektirdiğiniz fotoğrafların sonradan sizinle hepsinin paylaşılmaması durumuyla karşılaşmışsınızdır. Lets Camera bu soruna çözüm üreten bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit. Film rulonuzdan tatil fotoğraflarını alıp gruptaki kişilerle, kişilerinizle senkronize ediyor. Grupça çekilen fotoğraflar tüm grup üyelerine aynı anda gönderiliyor. Böylelikle tatil bittiğinde arkadaşınıza “Şurada çektirdiğim fotoğrafım nerede?” sorusunu sormuyorsunuz veya arkadaşınız da size aynı soruyu yöneltmemiş oluyor.

Sihirli şekilde kaybolan tatil fotoğrafları için harika bir çözüm olmuş diyebilirim. Keşke ücretsiz sürümde hafıza limiti olmasıydı ve fotoğrafın yanı sıra videoları da göndermemiz mümkün olsaydı.

YORUMLAR