LG Cep Foto 2.4.4 (ios)

LG Cep Foto

LG Cep Foto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

LG Cep Foto, fotoğraflarınızı iPhone ve iPad'inizden düzenlemenizi, paylaşmanızı ve yazdırmanızı sağlayan bir uygulamadır.

LG Electronics tarafından geliştirilen LG Cep Foto uygulaması ile fotoğraf düzenleme ve yazdırma işlemlerini iPhone ve iPad'inizden rahatlıkla yapabilirsiniz. Akıllı mobil yazıcısı Pocket Photo ile birlikte kullanılan uygulama sayesinde fotoğraflarınızı yanınızda taşıyabilir, dilediğiniz an yazdırabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tabletiniz ile yakaladığınız fotoğrafları bastırmanıza imkan tanıyan LG Cep Foto (Pocket Photo) uygulamasını kullanmak son derece basittir. Açık tonların hakim olduğu arayüzü ile dikkat çeken fotoğraf uygulaması, fotoğraflarınızı rahatça düzenlemeniz ve yazdırmanız için gerekli tüm işlevlerini içerisinde barındırıyor. Fotoğraflarınızı renklerini istediğiniz gibi ayarlayabilmenin yanı sıra fotoğraflarınızı daha çekici kılacak harika kolajlar oluşturabilir ve tüm bunları yazdırabilir, dilerseniz paylaşabilirsiniz.

LG'nin kullanıcılara ücretsiz sunduğu Cep Foto uygulaması, çektiğiniz fotoğrafları dilediğiniz zaman arkadaşlarınızla paylaşmanız ve yazdırmanız için oluşturulmuş harika bir uygulama.

YORUMLAR