Lifeboat+ 2.0.2 (ios)

Lifeboat+

Lifeboat+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifeboat+, Minecraft Pocket Edition oyuncularının multiplayer turnuvalar düzenlemesini sağlayan yardımcı bir iOS Minecraft uygulaması.

Lifeboat+, Minecraft'ın mobil cihazlarda oynanabilmesi için çıkarılan Minecraft: Pocket Edition oyuncularına özel olarka hazırlanan bir Minecraft sunucu, turnuva ve istatistiki bilgiler uygulaması.

Pocked Edition oynayan oyuncular bu uygulamayı kullanarak arkadaşları ile birlikte multiplayer turnuvalara girebilecekleri sunucular bulabiliyor. Düzenlenen turnuvalara ait tüm istatistikleri de oyunculara sunan Lifeboat üzerinde bir de lidelrik sıralaması bulunuyor. Eğer Minecraft oyununda yeterince iyiyseniz liderlik sıralamasının üstlerinde yer alabilirsiniz.

Kendi sunucuları üzerinde oyuncuların turnuvalar düzenleyerek birbirleri ile online olarak karşılaşmasını sağlayan Lifeboat+, ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olmasına rağmen ekstra ve VIP özellikler sunan farklı bir versiyona da sahip.

Sunucu listesini görüntüleyebildiğiniz uygulama üzerinden aynı zamanda hesabınızı da kontrol edebiliyorsunuz. Minecraft severlerin bir araya gelmesini ve birlikte oynayabilmesini sağlayan Lifeboat+ uygulamasını hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek göz atmanızı tavsiye ederim.