LINE Camera 4.0.2 (ios)

LINE Camera

LINE Camera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    602

  • Üretici

    LINE Corporation

LINE Camera uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf efektlendirme uygulaması.

LINE Camera uygulaması artık Aillis olarak adlandırılıyor ve yeni uygulamayı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

LINE Camera uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir fotoğraf efektlendirme ve filtreleme uygulaması. Popüler sohbet uygulaması LINE'ın şirketi tarafından hazırlanan bu uygulama yine iyi bir iş başarıyor ve pek çok fotoğraf düzenleme seçeneğini bizlere sunuyor. Pek çok ülkede şimdiden en iyi kamera uygulaması seçilen uygulamanın sahip olduğu özelliklerden dilerseniz kısaca bahsedelim.

İçerisinde 100'den fazla çerçeve çeşidi barındıran uygulama aynı zamanda 1000'den fazla stickera sahip. Bu sayede resimlerinizi en çekici şekilde gösterme şansınız oluyor ve standart filtrelerin yanında hoş bir görünüm sağlayabiliyorsunuz. 20 tane uygulamaya özel filtre sayesinde daha önce hiç bir uygulamada görmediğiniz etkileri de elde etmek mümkün.

240 çeşit fırça özelliği ve 100'den fazla font sayesinde ise diğer özellikler sizin için yetersiz geliyorsa kendinize özel tasarımları da fotoğraflarınıza ekleyebilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuçları ise en popüler sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızla hemen paylaşma şansınız var.

YORUMLAR