LinkedIn 7.0.1 (ios)
LinkedIn
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,545

  • Üretici

    LinkedIn Corporation

LinkedIn ile iş arkadaşlarınızla bağlantıda kalın.

Dünyanın en geniş profesyonel sosyal iletişim ağı LinkedIn’in iPhone ve iPad uygulaması ile iş arkadaşlarınızla etkileşime geçebilir, iş ilanlarını inceleyebilir, ağınızı genişletebilirsiniz.

Dünya çapında 200 milyondan fazla kişiyle bağlantı kurmanıza imkan tanıyan LinkedIn ile iş arayabilir, şirket ve grupları takip edebilir, özgeçmişinizi düzenleyebilirsiniz. Ağınızdaki kişilerin güncellemelerinden anında haberdar olmanızı sağlayan uygulama, profilinizdeki bilgilere ve etkileşimde olduğunuz kişilere göre iş önerilerinde bulunur. Önerilen işleri görüntüleyebilir, dilerseniz sonra değerlendirmek üzere kaydedebilirsiniz.

Sektördeki en son gelişmeleri ana ekranınıza taşıyan LinkedIn, şirket çalışanları ile iletişime geçmenin en basit ve güvenli yoludur. Milyonlarca şirket hakkında detaylı bilgiler alabilir, ilginizi çeken kişi ve kurumları takibe alabilir, dilediğiniz şirketin iş ilanlarını tek dokunuşla inceleyebilirsiniz. Profilinizi uygulama içerisinden güncelleyerek ağınızı daha da genişletebilirsiniz. Hesabınızı LinkedIn Premium’a çevirerek sadece premium üyelerinin yararlanabildiği özellikleri kullanabilirsiniz.

YORUMLAR