Listen 2.1 (ios)

Listen

2.1
Listen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Listen, akıllı telefon ve tabletinizin ekranına bakmadan kullanabileceğiniz hareket destekli müzik çalma uygulamasıdır.

Listen, butonlar yerine parmak hareketlerinizle çalma listenizi yönetebileceğiniz kullanımı basit ve eğlenceli bir müzik çalar uygulamasıdır. Hareket halindeyken müzikler arasında rahatlıkla geçiş yapmanıza izin veren uygulama tamamen ücretsiz.

Hem iPhone hem de iPad desteği sunan Listen, diğer müzik çalar uygulamalarından oldukça farklı bir kullanıma sahip. Şarkılar arasında geçiş yapmak, şarkıyı durdurmak, ses açıp kapatmak için butonlar yerini parmak hareketlerinizi kullanıyorsunuz. Bu sayede spor veya sürüş gibi akıllı telefon ve tablet kullanımını zorlaştıran durumlarda dahi müziğinizi rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz.

iTunes Müzik koleksiyonunuzu otomatik olarak alan uygulama ile müziğinizi kontrol etmek son derece basit. Müzik çalmak / çalan müziği durdurmak için ekranın ortasına dokunmanız, parçalar arasında geçiş yapmak için parmağınızı sağa ve sola kaydırmanız, parçayı favorilere eklemek için yukarı kaydırmanız, kütüphaneyi açmak için aşağı kaydırmanız, sesi açmak için iki parmağınızla birlikte yukarı, kapatmak içinse aşağı kaydırmanız yeterli. Ayrıca telefonunuzu sallayarak karışık çalma moduna geçebiliyorsunuz. Zaten desteklenen tüm hareketler uygulamanın başında resimli olarak gösteriliyor.

Büyük ve animasyonlu yazılarla süslenmiş ana ekrana sahip olan uygulamanın iOS 8 desteği de bulunuyor.

YORUMLAR