Live Pictures Cam

Live Pictures Cam
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    394

  • Üretici

    Voros Innovation

Live Pictures Cam, eski iPhone'unuzda Live Photo çekimi yapabileceğiniz pratik bir uygulama.

Live Pictures Cam, Apple’ın iPhone 6s ve 6s Plus’la getirdiği Live Photos özelliğini eski iPhone’lara taşıyan uygulamalar arasında. Live Photos çekimi için yeni iPhone gerekliliğini ortadan kaldıran uygulamanın kullanımı da son derece basit.

Fotoğraf gibi görünen ancak dokunduğumuzda anı bir süreliğine canlandıran Live Photo’lar yeni iPhone’larda kullanılabilen, basınca duyarlı ekran teknolojiisi 3D Touch ile hayatımıza giren bir özellik. Tabii ki donanımla desteklenen bir özellik olduğundan bunu tam manasıyla yapan uygulama yok ancak Live Photos hissini veren uygulamalar karşımıza çıkıyor ve sayıları hızla artıyor. Live Pictures Cam de bu uygulamalar arasında.

Live Pictures Cam ile Live Photo çekimi yapmak için tek yapmanız gereken kırmızı renkli butona dokunmak, kamerayı sabitlemek (butonun etrafında kırmızı çizgi belirlediğini görmeniz gerekiyor) ve çekiminizi yapmak. Hem fotoğraf hem de video formatında film rulonuza kaydedilen Live Photo’larınızı görüntülemek için parmağınızı fotoğrafta basılı tutmanız kafi.

YORUMLAR