Live Studio

Live Studio
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    94

  • Üretici

    Aaron Satterfield

Live Studio ile iPhone'unuzla çektiğiniz videoları Live Photo'ya çevirebileceğiniz gibi, Live Photo'ları da video veya gif formatına çevirebiliyorsunuz.

Live Studio, iPhone ve iPad’inizle çektiğiniz videoları Live Photos’a çeviren ufak boyutlu ve pratik bir uygulama.

iPhone 6s ve 6s Plus’la gelen canlı fotoğraf (Apple’ın deyimiyle Live Photos) özelliği 3D Touch teknolojisinden destek alan, donanımla desteklenen bir özellik olduğundan eski iPhone’larda kullanılamıyor. Bu sorunu atlatmak adına hazırlanan uygulamalardan biri olan Live Studio, belki fotoğraflarınızda gerçek Live Photos etkisi yaratmıyor ancak benzer bir deneyim sunuyor diyebilirim. Telefon ve tabletinizle çektiğiniz videolara Live Photo etkisi verebiliyorsunuz. Dilerseniz videolarınızdan oluşturduğunuz Live Photo'yu duvar kağıdı olarak ta ayarlayabiliyorsunuz.

Çok basit bir arayüzle geldiğinden herkesin rahatlıkla kullanabileceğini düşündüğüm Live Studio, sadece eski iPhone kulllanıcıları için hazırlanmamış. Yeni iPhone’a sahipseniz Live Photo’larınızı diğer cihazlarla paylaşmak için video veya gif formatına çevirme fonksiyonu da emrinize amade.

YORUMLAR