Local Cloud 1.5 (ios)

Local Cloud

1.5
Local Cloud
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    191

  • Üretici

    Delite Studio S.r.l.

Local Cloud, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız aracılığıyla PC ve Mac üzerindeki dosyalarınıza ulaşabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Pc ve Mac üzerinde yer alan dosyalarınıza iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız aracılığıyla erişmenize olanak sağlayan Local Cloud, yerel ağ bağlantısının hızını ve bulut sunucularının güvenlik önlemlerini bir araya getiren ve aynı zamanda oldukça kullanışlı bir uygulamadır.

Bu sayede kullanıcıların kendi bilgisayarlarını adeta bir bulut dosya depolama servisiymiş gibi kullanmalarına olanak tanıyan uygulama, aynı zamanda oldukça güvenlidir.

Öyle ki kendine ait bir güvenlik duvarı içerisinde çalışmasının yanı sıra, kullanıcıların dosyaları için gerçekleştirdiği veri alış verişleri sırasında kendine özel metoduyla dosyaları tekrar şifrelemektedir.

Sonuç olarak iOS cihazlarınız aracılığıyla PC ve Mac üzerinde yer alan klasörlerinize erişim sağlayabileceğiniz hızlı ve kullanışlı bir uygulamaya ihtiyaç duyuyorsanız, Local Cloud'u mutlaka denemelisiniz.

Not: Local Cloud Android uygulaması aracılığıyla erişim sağlamak istediğiniz PC veya Mac üzerinde de Local Cloud bulut sunucusu uygulamasının yer alması gerekmektedir.

YORUMLAR