Lode Runner 1 1.0.1 (ios)

Lode Runner 1

Lode Runner 1
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lode Runner 1 iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen nostaljik bir platform oyunudur.

Apple iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen nostaljik platform oyunu Lode Runner 1, Nintendo NES platformunda klasik haline gelmiş oyunu mobil platforma taşıyan bir oyun oldu.

İlk olarak 1983 yılında NES konsollar için piyasaya sürülen ve klasik haline gelen Lode Runner oyununu Lode Runner 1 adıyla mobil platformda yeniden canlandıran oyunda tıpkı orijinalindeki gibi karakterimizi kurgulanan bölümden çıkarmaya çalışıyoruz. Merdivenler aracılığıyla ilerleme kaydedilirken bölüm içi düşmanları da yol üzerindeki taşları kırarak etkisiz hale getiriyoruz.

Beceri ve strateji öğelerini bir arada içeren Lode Runner 1 mobil oyununda oldukça hızlı ilerleyen oyunda basit hazırlanmış kontrol mekanizmasıyla çok rahat edecekler. Bölümler zorlaştıkça oyunda daha hızlı karar vermek durumunda kalıyorsunuz.

Ayrıca Lode Runner’ın mobil versiyonunda bazı eklemelerle oyuna renk katılmış durumda. Championship modunda tüm dünyadan oyuncularla sıralama yarışına girilirken Classic modda da klasik oyunun işleyişine bağlı kalınabilir. Son olarak Stage Editor modunda kendi bölümünüzü tasarlayıp arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR