Loop Drive 2 1.15 (ios)

Loop Drive 2

Loop Drive 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loop Drive 2, iOS cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz ufak boyutlu yarış oyunu.

Loop Drive 2, çocukluğumuzun raylı sistemli araba yarışı oyununu anımsatan detaylı, gözü yormayan ortam ışığıyla öne çıkarılmış minimal görsellere sahip yarış oyunu ve hem iPhone hem de iPad'de oynanabiliyor. Klasik yarış oyunlarından farklı olarak bitiş noktamız yok ve aynı yerde tur atıp duruyoruz. Tabii ki vızır vızır işleyen trafik eşlik ediyor.

Kuşbakışı kamera açısından oynanan yarış oyunları arasında olan Loop Drive’ın devam oyununda görsellerin daha da iyileştirildiği, oynanışın bir tık zorlaştırıldığı göze çarpıyor. Oyunda sürekli u çizerek ilerlememiz isteniyor. Trafik lambaları bulunmadığından yolumuza çıkan araçlara çarpmamak için zamanlamayı kendimiz ayarlamamız gerekiyor. Ara ara dokunuşlarla hızımızı ayarlıyoruz. Sürekli olarak etrafımıza bakmamız çarpmamamız açısından önemli.

Oyunda zaman geçirerek açabildiğimiz birçok araç bulunuyor. Okul otobüsü, itfaiye, çekici, ambulans, polis arabası, tır, taksi, kamyonet, kamyon, motosiklet vec daha nice araç galeride bekliyor. Tabii ki bunları kazanmak için farklı zorluk düzeylerinde farklı pistlerde puan kasmak gerekiyor.

YORUMLAR