Make Them Jump 1.0 (ios)

Make Them Jump

1.0
Make Them Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Make Them Jump ağırlıkla reflekslere dayanan ve oyuncuların aynı anda beş farklı karakteri yönetmek zorunda oldukları bir oyun.

Make Them Jump oyuncuların refleks becerilerine dayanan bir oyun olarak dikkat çekiyor. Klasik beceri oyunlarından farklı olarak bu oyunda daha orijinal ve komplike bir altyapı kullanılmış. Bu yönüyle Make Them Jump, refleks ağırlıklı oyunlardan hoşlanan herkes için ideal seçeneklerden biri haline geliyor.

Oyunda engellerle dolu platformlarda koşan karakterleri yönetiyoruz. Beş taneye kadar kontrol edebilme şansına sahibiz. Ekrana dokunduğumuzda bu karakterler engellerin üzerinden zıplıyorlar. Kulağa her ne kadar kolay gibi gelse de tek bir yere dikkat etmediğimiz için zaman zaman zorlayıcı olabiliyor.

İki ve üçden fazla karakter yönetmeye kaltığımızda ise durum iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Beş tane karakteri aynı anda yönetmeyi başarabilirseniz hiç vakit kaybetmeden gidip bir ninja okuluna veya manastıra yazılın!

Oyunda basit ve sade görsellere yer verilmiş. Çok fazla ayrıntı gerektirecek bir durum da söz konusu değil zaten. Kısacası reflekslerinize güveniyor ve bu tarz eğlenceli beceri oyunlarından hoşlanıyorsanız Make Them Jump'ı denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR