Maria Sharapova Official App 1.4 (ios)

Maria Sharapova Official App

1.4
Maria Sharapova Official App
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    The Social Channel

Maria Sharapova Official App, Sharapova'nın fotoğraflarına, videolarını ve hakkında her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz resmi iOS uygulaması.

Maria Sharapova Official App, tenis kortlarının şampiyonu ve çıkardığı sesler ile tanıdığımız güzel sporcu Maria Sharapova'nın resmi iOS uygulaması. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama içerisinde Sharapova ile ilgili istediğiniz hemen hemen her şeyi bulabiliyorsunuz fakat indirmek ücretsiz olmasına rağmen uygulamanın kullanımı için üyelik satın almanız gerekiyor. Üyeliği ister aylık isterseniz yıllık olarak belirlenen ücreti ödeyip alabilirsiniz.

Hayranlarına özel uygulama üzerinde canlı video yayını yapan Sharapova, aynı zamanda oldukça fazla sayıda fotoğraf ve videoyu da yine uygulama üzerinden paylaşıyor. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi ise Sharapova'nın zaman zaman belirtilen konularda mesajlaşmaya gelmesi.

Tenisçi kimliği dışında iş kadını olan Sharapova, güzelliği ve başarısı ile göz kamaştırıyor diyebilirim. Siz de onun hayranlarındna biriyseniz bu uygulama ile onu daha yakından takip edebiliyorsunuz.

YORUMLAR