MatchCut Music Video Editor

MatchCut Music Video Editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    121

  • Üretici

    M2Catalyst, LLC.

MatchCut Music Video Editor uygulaması ile ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızda müzik klipleri çekebilirsiniz.

iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda en kolay yoldan müzik videoları hazırlamak istiyorsanız göz atmanız gereken uygulamalardan bir tanesi de MatchCut Music Video Editor olarak karşımıza çıkıyor ve hem ücretsiz olması hem de kolay kullanılır, işlevsel bir arayüze sahip olması sayesinde pek çok benzer uygulamadan ayrılıyor. Müzik videoları yapmak standart kamera ve video düzenleme uygulamaları ile biraz fazla vakit ve emek alabiliyor ancak MatchCut Music Video Editor bu iş için hazırlandığından dolayı daha hızlı bir kullanım sunuyor diyebilirim.

Zira uygulamayı kullanarak isterseniz hemen video çekebilir ya da galerinizdeki videoları klibiniz için kullanabilirsiniz. İçerisinde yer alan hazır müzikleri hemen videolarınızın arkaplanına eklemek mümkün olduğu için bu konuda bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum. Dilerseniz uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak yeni müzikler de satın alabilirsiniz.

Video kliplerin oluşturulması sırasında uygulama hem videoyu hem de müziği birbirine senkronize edebildiği için ikisi arasında uyumsuzluklar yaşanmasının da önüne geçiliyor. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra müzik klibinizi video siteleri ve sosyal ağlar üzerinden de varolan paylaşım butonlarını kullanarak paylaşabilirsiniz.

Kliplerinizi yayınlamadan önce önizleme seçeneklerinden faydalanırsanız yanlış noktaların ve hataların oluşmasını da engelleyebilirsiniz. Eğer müzik videoları oluşturmak istiyorsanız ve ücretsiz bir uygulama peşindeyseniz göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR