McTube for YouTube

McTube for YouTube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube videolarını iPhone ve iPad cihazlar üzerinde çok daha kolay bir şekilde izlemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

McTube for YouTube uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz alternatif YouTube video oynatma uygulamalarından bir tanesi ve çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Özellikle hızı ve sadeliği ile orijinal uygulamanın önüne geçen McTube for YouTube, tamamen ücretsiz olarak kulllanıcılara sunuluyor.

240p, 360p, 720p ve 1080p video oynatma desteği sunan uygulama dilerseniz altyazıları kapatmanıza da olanak tanıyor. Kanallar ve videolar arasında aramalar yapabilir, ayrıca arama sonuçları üzerinde filtreler de uygulayabilirsiniz. İzlediğiniz videolara yorumlar yazmak ve puanlamak isterseniz de uygulamanın bu özelliğinden faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla paylaşmak için ise gereken paylaşım butonları mevcut. Orijinal uygulamada bulunan neredeyse tüm özellikleri çok daha kolay kullanılabilir bir arayüz ile bizleri buluşturan McTube for YouTube'u denemeyi unutmayın.

YORUMLAR