Meal Box

Meal Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir yemek sipariş uygulamasıdır.

Meal Box, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yemek sipariş verme uygulamasıdır. Aslında bir restoran olan Meal Box müşterilerini memnun etmek adına daha rahat sipariş verebilmeleri için mobil uygulamalar çıkarmış.

Şimdilik ne yazık ki sadece İstanbul'da şubeleri olduğu için orada yaşayanların kullanabileceği uygulama ile çeşit çeşit ev yemeğini tek dokunuşla evinize sipariş verebiliyorsunuz. Eğer fast food dan sıkıldıysanız, bu uygulama tam size göre.

Sağlıklı yemekler yemek istiyorsanız fakat aynı zamanda lezzetli olsun istiyorsanız fakat yemek yapacak vaktiniz yoksa veya yemek yapmayı beceremiyorsanız Meal Box tam ihtiyacınız olan uygulama diyebilirim.

Meal Box restoranında hazırlanan tüm yemekler hem en iyi şefler tarafından hazırlanıyor hem de belli besin değerleri çerçevesinde hazırlanıyor. Ücretleri de o kadar pahalı değil ve uygun fiyatlı menüleri var.

Eğer siz de dışarıdan sağlıksız beslenmekten sıkıldıysanız ve ev yemekleri yemek istiyorsanız Meal Box'un iOS uygulaması ile et yemeklerinden sebzeye ve tatlılara kadar istediğiniz her şeyi evinize sipariş verebilirsiniz.