Memories 1.0 (ios)

Memories

1.0
Memories
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Memories sayesinde eski fotoğraflarımızı tarayabiliyor ve onları dijital ortama aktarabiliyoruz.

Memories, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde, basılı fotoğraflarımızı dijitale dönüştürmek amacıyla kullanabileceğimiz bir tarayıcı uygulama olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde eskimeye yüz tutmuş fotoğraflarımızı mobil cihazımız yardımıyla tarayabiliyor ve dijital ortama aktarabiliyoruz.

Fotoğraf teknolojisi ne yazık ki eskiden bu kadar yaygın ve kolay ulaşılabilir bir şey değildi. Dolayısıyla çekilen fotoğraflar da genellikle basılı olarak elde ediliyordu. Fotoğraf alanında meydana gelen gelişmelerle birlikte artık çektiğimiz görüntülerin büyük bir kısmı dijital ortamda elde ediliyor. Çevremize baktığımızda fotoğraflarını bastıranlar çok nadir.

Asıl sorun geçmişte çekilmiş ve basılı olarak alınmış fotoğrafları nası dijital ortama aktarabiliriz? Memories buna cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış bir uygulama. Memories'i açıp fotoğrafımıza doğrultuyor ve onu net bir şekilde tarıyoruz. Uygulama bazı özel işlemler ile fotoğrafları beklediğimizden daha düzgün ve kaliteli bir şekilde tarıyor. Bu aşamadan sonra ister albümler oluşturabilir isterse arşivimizde saklayabilir istersek de farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşabiliriz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Memories, elinde bolca basılı fotoğraf bulunduran ve bunları dijitale aktarmak isteyen kullanıcıların denemsi gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR