MessagEase 2.02 (ios)

MessagEase

MessagEase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir klavye uygulamasıdır.

iOS cihazlarınızdaki yazma deneyiminizi artırmak üzere tasarlanmış pek çok klavye uygulaması var. Fakat bütün bu diğerlerinden farklı şekilde tasarlanan ve yenilikçi sistemiyle size bambaşka bir deneyim kazandıracak olan MessagEase hepsinden çok farklı.

Bu uygulamanın temel olarak diğerlerinden farkı ve en önemli özelliği qwerty klavye tipini kullanmıyor olması. Yapılan bilimsel araştırmalardan ilham alınarak tasarlanan bu klavyede temelde 9 büyük buton sunarak bu butonlara bazı harfler yerleştiriyor. Bu harfler ise yazma hızınızı  artıracak şekilde dizayn edilmiş.

İlk kullanmaya başladığınızda belki zorlanabilirsiniz ve bir süre alışmak için zamana ihtiyacınız olabilir çünkü diğer klavyelerden çok farklı. Fakat bir kere alıştıktan sonra rahatlığını başka hiçbir klavyede bulamayacaksınız.

Ayrıca uygulamayı indirdikten sonra kelime tahmin paketini de ayrıca indirebilirsiniz. Yine klavyenin büyüklüğü, şekli, yazı tipi ve renkler gibi özellikleri de istediğiniz gibi ayarlama şansına sahipsiniz.

Eğer standart klavyeniz size yeterli gelmiyor ve daha hızlı yazmak istiyorsanız, bu klayve uygulamasını indirip denemenizi öneririm.

YORUMLAR